Про нас

    Обухівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат заснований 01 вересня 1980 року на базі приміщення Обухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відповідно рішення Обухівської районної ради народних депутатів № 272 від 04.08.1980року.

    Навчальний заклад  укомплектований педагогічними працівниками з відповідною освітою – 12 педагогів, з них 3 – майстри виробничого навчання та  9 вчителів.

    Директор МНВК – Шимоненко І.М.,

    Заступник директора  з НВР – Балукова В.В.

    Навчальний заклад  має власну централізовану бухгалтерію. Також в закладі працює бухгалтер-касир, секретар керівника, прибиральниця.

    Освітній рівень педагогічних працівників складає: 4 педагогічних працівника, які  мають вищу кваліфікаційну категорію та звання старший вчитель, 1 має другу кваліфікаційну категорію, 7 –  мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст».

    В установі забезпечується право педагогічних працівників на підвищення професійної компетентності.

    Будівля та приміщення закладу відповідають вимогам Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організацій навчально-виховного процесу.

    МНВК знаходиться у пристосованому приміщенні, 1980 року забудівлі. Будівля двохповерхова, загальною площею 2819м3, майстерня – 784 м3. А також комбінат має свій автодром, площа якого  складає 2,0 Га.

    Коридори та класи добре освітлені. Вікна в учбових кабінетах оформлені гардинами світлих кольорів. Меблі у класах утримуються у належному стані.

    Інформація щодо навчально-виховного процесу у закладі розташована на стінах та коридорах. У майстерні, навчальних класах, коридорі улаштовані зелені куточки.

    Приміщення використовуються раціонально, навчальні кабінети  готові до проведення занять.

    Територія закладу утримується у належному стані.

    В 2011р. змінилося керівництво директорам став Шимоненко Ігор Михайлович  з початку його діяльності силами комбінату  було відремонтовано шкільний автобус,  яким  довозимо на навчання та розвозимо після навчання  учнів районних шкіл. Зроблено ремонт водопостачання в учбових майстернях.

    Закуплена нова література для професії водій автотранспортних засобів згідно ліцензійних вимог. В 2012 р. було переобладнано навчальні автомобілі максимальна маса 7500кг. Розпочато обладнання та упорядкування навчального майданчика.

    В 2013р. було закуплено нові стільці в клас діловодства.

     Загальна потужність МНВК 162 учня. Динаміка наповнюваності за 5 років

2009

2010

2011

2012

2013

50 %

85 %

45 %

40%

50%

     Всі приміщення використовуються для навчання.

 1. Гурткової  роботи в МНВК немає.
 2. Кількість комп‘ютерів  44 шт.
 3. В МНВК  одна ліцензована програма для водіїв автотранспортних засобів.
 4. Всі комп‘ютери мають вихід до Інтернету.
 5. Є свій Web-сайт: omnvk.simplesite.com
 6. В управлінській діяльності використовуються  4 комп‘ютера
 7. 3 педагоги використовують комп‘ютерну техніку під час занять (50%)
 8. Навчальні плани виконуються в повному обсязі
 9. Є всі навчальні програми, рекомендовані МО
 10. Календарно-тематичне планування відповідають діючим програмам.
 11. В МНВК є мультимедійний проектор та екран, машини ГАЗ -53 – 2 шт., САЗ – 2 шт, ВАЗ 2104 -2 шт, ВАЗ 2106 – 1 шт, ВАЗ 2107 – 1 шт, ГАЗ -3110(Волга) – 1 шт.,  трактор ЮМЗ – 1 шт, швейні машинки -21 шт., оверлок – 1 шт. , друкарські машинки – 20 шт.. Всі технічні засоби використовуються під час навчального процесу.
 12. В МНВК проводиться систематично відвідування уроків адміністрацією закладу .
 13. Є річний план роботи МНВК.
 14. Всі учні комбінату при вступі проходять медичний огляд.
 15. Ділова документація ведеться згідно інструкції і систематично перевіряються адміністрацією закладу.

п/п

Код за Державним класифікатором України

Назва професії

Вид

підготовки

Ліцензо-ваний

обсяг

1

4112

Оператор комп’ютерного набору

Курсове професійно-технічне навчання

18

2

4115

Секретар керівника (організації підприємства, установи)

Курсове професійно-технічне навчання

18

3

8322

Водій автотранспортних засобів  категорії „С”

Курсове професійно-технічне навчання

80

4

8322

Водій автотранспортних засобів  категорії „В”

Курсове професійно-технічне навчання

30

 Обухівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті навчається 52 учня.

      Навчання з автосправи проходить в вівторок, середу, четвер та суботу по 4-7 уроків на протязі 2-х років навчання; навчання з професії секретар керівника (організації підприємства, установи) та професії оператор комп’ютерного набору проходить щосуботи в першу та другу зміну на протязі 2-х років навчання.       

      Після закінчення навчання особам, які успішно пройшли кваліфікаційну атестацію присвоюється кваліфікація ”кваліфікований робітник” відповідного розряду (категорії) та видається свідоцтво.

      МНВК  – це вдала і життєво необхідна форма професійної підготовки молоді,  результатом якої є усвідомлене професійне самовизначення, готовність до ступеневої освіти, побудови професійної кар’єри  та успішної інтеграції у суспільство.

         Методична робота комбінату спрямована на удосконалення форм і методів проведення навчального процесу. Колектив навчального закладу працює над проблемою "Створення навчально-виробничих умов для професійного та всебічного розвитку і виховання учнів". Робота над проблемою активізувала форми методичної підготовки кожного вчителя, підняла на більш високий рівень його теоретичну підготовку, надала чіткості і цілеспрямованості практичним заходам з різними категоріями вчителів: творчі групи, школа педагогічної майстерності.

         Значна методична робота ведеться методичними об’єднаннями викладачів та на різних семінарах з питань удосконалення і підвищення майстерності педагогічного персоналу комбінату з метою підвищення якості навчально-виховного процесу. Однією з важливих завдань об’єднань є організація роботи з питань підвищення якості уроку з врахуванням професійної специфіки предмету.

         Центром організації методичної роботи в закладі є методичний кабінет робота якого спрямована на підвищення педагогічної і методичної майстерності викладачів  та майстрів виробничого навчання. При методичному кабінеті діють виставки нових надходжень навчально-методичної літератури та з напрацювань педагогічного досвіду.